ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

Рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Вільшаник, с.Трояни, с.Глибоч, с.Черхава Вільшаницької сільської ради (ОТГ) Самбірського р-ну Львівської обл

Тризуб

В І Л Ь Ш А Н И Ц Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

Самбірського району Львівської області

V СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  13 липня  2018 року № 12

с. Вільшаник

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель с.Вільшаник,

с.Трояни, с.Глибоч, с.Черхава Вільшаницької

сільської ради (ОТГ) Самбірського р-ну Львівської обл

 

       Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Вільшаник, с.Трояни, с.Глибоч, с.Черхава Самбірського району Львівської області та заслухавши інформацію сільського голови Л.Ковалик щодо її затвердження, з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин в с.Вільшаник, с.Трояни, с.Глибоч, с.Черхава, визначення розмірів плати за користування землею, керуючись ст..12, 122, 201 Земельного кодексу України, статтями 15, 18, 20 Закону України «Про оцінку земель» №1378-15 від 09.12.2012 року, Законом України «Про плату за землю», Податковим кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України №213 від 23.03.1995 року «Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», п.34 ч.1 ст.26 , Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Вільшаник, с.Трояни, с.Глибоч, с.Черхава Вільшаницької сільської ради (ОТГ) Самбірського р-ну Львівської обл.
 2. Затвердити базову вартість 1 кв.м. землі, що становить:
 • с.Вільшаник – 99.78 грн /м.кв;
 • с.Трояни -  58.26 грн /м.кв;
 • с.Глибоч – 64.16 грн / м.кв;
 • с.Черхава – 87.50 грн / м.кв;
 1. Ввести в дію дане рішення з 01.01.2019 року.
 2. Вважати таким, що після введення в дію нової грошової оцінки, втрачає чинність технічна документація з нормативної грошової оцінки земель с.Вільшаник, Трояни, Глибоч, Черхава, розробленої державним підприємством «Центром Державного земельного кадастру» та затвердженої рішенням сесії у 2011 році.
 3. Відділу  у Самбірському р-ні Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
 4. Опублікувати дане рішення на офіційному сайті сільської ради  відповідно до статті 271.2 Податкового кодексу України.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із питань містобудування, будівництва, земельних відносин, житлово-комунального господарства та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища.

 

 

 

Сільський голова                                   Любов Ковалик

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь