ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

від 13.11.2020 року №2

                          

У К Р А Ї Н А

В І Л Ь Ш А Н И Ц Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

Самбірського району Львівської області

ХХХХІ позачергова сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 листопада 2020 року №2

с.Вільшаник

Про включення в перелік об'єктів

комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону

Відповідно до статей 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018р. за №432 (із змінами),   сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Включити в перелік об'єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону, а саме: нежитлову будівлю, яка належить до комунальної власності територіальної громади Вільшаницької сільської ради загальною площею 134.80 кв.м за адресою: вул. Шкільна, 3 в с.Лукавиця Самбірського району Львівської області.

     2.  Виконавчому комітету забезпечити:

2.1. Оприлюднення переліку об'єктів комунальної власності, які включені до переліків об'єктів, що підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону, згідно з вимогами  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018р. за №432;

2.2. Вчинити всі необхідні дії пов'язані з продажем об'єкту комунальної власності шляхом проведення електронного аукціону у порядку, визначеному чинним законодавством України.  

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, житлово-комунального господарства та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища.

Сільський голова                                       Любов Ковалик

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь