ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

від 13.11.2020 №3

                          

У К Р А Ї Н А

В І Л Ь Ш А Н И Ц Ь К А  С І Л Ь С Ь К А  Р А Д А

Самбірського району Львівської області

ХХХХІ позачергова сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 листопада 2020 року №3

с.Вільшаник

 

Про  включення  до   переліку   земельних  ділянок

для  підготовки  Лотів  для   продажу права оренди

на  них  на  земельних  торгах у формі аукціону  та 

надання дозволу на розробку проекту землеустрою

 щодо   відведення   земельної   ділянки   зі   зміною

цільового  призначення

 

           Заслухавши інформацію сільського голови Л.Ковалик, з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, беручи до уваги висновки постійної комісії із питань містобудування, будівництва, земельних відносин, житлово-комунального господарства та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища, враховуючи вимоги п.5 ст.135, п 5 ст.136 Земельного кодексу України, яким передбачено, що фінансування підготовки Лотів до продажу земельних ділянок  чи прав на них державної, комунальної, приватної власності на земельних торгах та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.134-138 Земельного кодексу України,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 16,5114 га, кадастровий номер: 4624286300:15:000:0001, що розташована на території Вільшаницької сільської ради (ОТГ) Самбірського р-ну Львівської обл. (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) за рахунок земель запасу.
  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  із «землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) (код  КВЦПЗ 16.00)» на «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ -  01.01)»,  площею  16.5114 га, що розташована на території Вільшаницької сільської ради (ОТГ) Самбірського р-ну Львівської обл. (за межами населеного пункту), кадастровий номер: 4624286300:15:000:0001 з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону.
  3. Відповідно до п.5 ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
  4. Доручити сільському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» - Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів  у формі аукціону.
  5. Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією сільської ради розроблений та погоджений в установленому порядку проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення, зазначеної в п.2 даного Рішення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, житлово-комунального господарства та комунальної власності, охорони навколишнього природного середовища.

 

Сільський голова                                                            Любов Ковалик

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь