Всесвітня акція Година Землі 2018

Вимкнувши світло 24 березня 2018 року о 20:30 на 1 годину ми покажемо необхідність об'єднаних дій для збереення природи нашої планети.

16:34 12.03.2018

СПАРТАКІАДА САМБІРШИНИ

Вільшаницька ОТГ прийняла участь у ХІ спартакіаді сільських рад і ОТГ Самбірщини. У загальному підсумку наша команда отримала 12 місце, найвище досягнення команди - ІІІ місце зайняла Оля Іванчук у змагінні з настільного тенісу.

11:58 13.02.2018

Коляда у Вільшанику

09 січня 2018 року в с.Вільшаник за ініціативою о.Олега Здреника, пароха церкви Пресвятої Параскевії с.Вільшаник, проведено захід-огляд колядок та вертепів із сіл Вільшаник, Черхава та Монастирець, активну участь у якому прийняли директори народних домів - Любов Романьчак, Марія Прокопович та Галина Возна

15:33 15.01.2018

Захід присвячений особі Патріарха Йосифа Сліпого

27  вересня  2017 року  у  Черхавській СЗШ  Вільшаницької ОТГ  відбувся  захід  присвячений    особі  Патріарха Йосифа Сліпого – мужнього ісповідника віри – з нагоди 125-річчя його дня народження.

13:35 19.10.2017

Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали

До відзначення 75-річчя УПА у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено захід "Коли Ви вмирали,Вам сурми не грали " (М.Р.Васьків,педагог-організатор; Г.Р.Кваснікевич,музичний керівник).  Присутні вже вкотре заглибились у ті трагічні події важких буремних років творення та становлення нашої держави. Ведучі свята запалили свічки пам'яті,а присутні хвилиною мовчання вшанували всіх тих ,які віддали своє життя за державність та майбутнє нашої землі. Кращі учні школи поклали квіти до могили Січових Стрільців. Згадали про події місцевого значення,зокрема створення УГВР в с.Сприня. Це наша гордість,цим ми особливо пишаємося. Присутні оглянули виставку малюнків "Захистимо Україну" (вчитель образотворчого мистецтва Вітик-Столяр Г.Б.) та літератури,з якої можна більше дізнатися про події того часу (шкільний бібліотекар Г.Р.Кваснікевич).

13:27 19.10.2017

Козацькому роду нема переводу

Ми діти козацького роду, Заради щастя і свободи, Заради гідності народу, Заради честі України - Вшануємо синів країни, Тих, що в нерівному бою Свою Вітчизну захищали І кров за неї проливали!

13:17 19.10.2017

Реконструкція фасаду Монастирецької школи

Реалізовано проект «Реконструкція фасаду Монастирецької школи в с.Монастирець Самбірського району Львівської області», який переміг на обласному конкурсі мікропроектів у 2017 році, загальна вартість проекту – 398,832 тис.грн., 199,416 тис.грн. – обласний бюджет Львівської ОДА, 166,009 тис.грн. – кошти Вільшаницької ОТГ, 10,00 тис.грн. – спонсорська допомога ГО«Фонд Братів Дубневичів», 23,407 тис.грн. -  кошти громади с.Монастирець

13:56 27.09.2017