Нетрадиційний урок математики у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 04.03.2019 12:12
Кількість переглядів: 64

Урок-Казка – одна із найзахоплюючих видів роботи, яка завжди викликає у дітей бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання. Цей нетрадиційний урок провів учитель математики Добрянський Ю. Р. для учнів 5 класу Монастирецької СЗШ , які отримали можливість не тільки бути пасивними спостерігачами, а й відчути себе у ролі автора нової математичної історії-казки.
Даний урок-казка дав можливість застосування різних форм роботи з дітьми: групової, індивідуальної та колективної, а також має ефективно допомогти учневі розкрити, розвинути особистісний потенціал та сформувати стійкі компетентності, які необхідні при досягненні його життєвого успіху. А найголовніше – казка доводить, що математика – цікавий предмет, бо виклад матеріалу мовою казки зрозумілий і доступний.
Пам'ятаймо, що наше життя - це казка, тож будьмо добрими героями у ній.