Відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям в с.Вільшаник

Дата: 28.09.2018 12:44
Кількість переглядів: 8

9 вересня 2018 року у с.Вільшаник відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям, який є результатом плідної праці Вільшаницької ОТГ та Львівської  ОДА. Гостями на святі були депутат Львівської обласної ради Домчак О.І. та голова ФГ «Білаки» Білак І.І., посвята відбулася за участю о.Віталія пароха с.Черхава та о.Віталія пароха с.Монастирець.

Відкриття спортивного майданчика пройшло у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту у Вільшаницькій ОТГ. Після урочистого відкриття спортивного майданчику відбулися спортивні заходи: турнір з міні футболу, у якому взяли участь команди різних вікових поколінь та «Козацькі забави» на місцевому стадіоні у яких змагалися спортсмени із с.Монастирець, с.Черхава та с.Вільшаник. Все дійство закінчилося святковою дискотекою на стадіоні.