Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали

Дата: 19.10.2017 13:27
Кількість переглядів: 96

До відзначення 75-річчя УПА у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ст. проведено захід "Коли Ви вмирали,Вам сурми не грали " (М.Р.Васьків,педагог-організатор; Г.Р.Кваснікевич,музичний керівник).
Присутні вже вкотре заглибились у ті трагічні події важких буремних років творення та становлення нашої держави. Ведучі свята запалили свічки пам'яті,а присутні хвилиною мовчання вшанували всіх тих ,які віддали своє життя за державність та майбутнє нашої землі.
Кращі учні школи поклали квіти до могили Січових Стрільців. Згадали про події місцевого значення,зокрема створення УГВР в с.Сприня. Це наша гордість,цим ми особливо пишаємося.
Присутні оглянули виставку малюнків "Захистимо Україну" (вчитель образотворчого мистецтва Вітик-Столяр Г.Б.) та літератури,з якої можна більше дізнатися про події того часу (шкільний бібліотекар Г.Р.Кваснікевич).