ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

Оголошення від 01.06.2020 року

Вільшаницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера ІІ категорії  Вільшаницької сільської ради.
       Вимоги
до претендентів:
-громадянство
України;
-
вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року.

- вільне володіння державною мовою;

- знання діючого законодавства України професійного спрямування;

-досконале знання ПК;
-знання діловодства.
      Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії  документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу, ІДН;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
      Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
      Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 81481, Львівська обл., Самбірський р-н., с.Вільшаник, вул. Шевченка, 10.
       Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Вільшаницької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.
      Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
      Телефони для довідок: 46 -840.
      Конкурсна комісія