Розпорядження про оголошення конкурсу

ВІЛЬШАНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІЛЬШАНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

« 24» липня 2018 року                         с.Вільшаник                                     № 117

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевогосамоврядування», Постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державнихслужбовців» зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування уВільшаницькій сільській раді, затвердженого розпорядженням сільського головивід 23.07.2018р. № 115:

1. Оголосити 24 липня  2018 року конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу соціально-гуманітарної політики Вільшаницької сільської ради (текст оголошення додається).

2. Вимоги до посади: громадянствоУкраїни, освіта повна вища педагогічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 4 років; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

3. Секретарю виконавчого комітету Вільшаницької сільської ради Лехович Л.І..:
3.1. Забезпечити опублікування повідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів на офіційному веб-сайті сільської ради і в засобах масової інформації та радіомовлення.
3.2. Довести зміст цього розпорядження до відома працівників сільської ради.
3.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Сільський голова                                                                       Л.І.Ковалик

Оголошення про конкурс

Вільшаницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціально-гуманітарної політики Вільшаницької сільської ради.
Вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- освіта повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 4 років.
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння категорії;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 81481, Львівська обл., Самбірський р-н., с. Вільшаник, вул. Шевченка, 10.
Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Вільшаницької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок: 46 -840.
Конкурсна комісія