Розпорядження про оголошення конкурсу

ВІЛЬШАНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІЛЬШАНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

« 24» липня 2018 року                         с.Вільшаник                                     № 117

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевогосамоврядування», Постанови Кабінету МіністрівУкраїни від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державнихслужбовців» зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Вільшаницькій сільській раді, затвердженого розпорядженням сільського головивід 23.07.2018р. № 115:

1. Оголосити 24 липня  2018 року конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу соціально-гуманітарної політики Вільшаницької сільської ради (текст оголошення додається).

2. Вимоги до посади: громадянствоУкраїни, освіта повна вища педагогічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 4 років; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

3. Секретарю виконавчого комітету Вільшаницької сільської ради Лехович Л.І..:
3.1. Забезпечити опублікування повідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів на офіційному веб-сайті сільської ради і в засобах масової інформації та радіомовлення.
3.2. Довести зміст цього розпорядження до відома працівників сільської ради.
3.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Сільський голова                                                                       Л.І.Ковалик

Оголошення про конкурс

Вільшаницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціально-гуманітарної політики Вільшаницької сільської ради.
Вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- освіта повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 4 років.
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння категорії;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 81481, Львівська обл., Самбірський р-н., с. Вільшаник, вул. Шевченка, 10.
Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Вільшаницької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок: 46 -840.
Конкурсна комісія